Vyhľadávanie

Kategórie produktov

Práškové

Žiadne produkty
Práškové

Práškové hasiace prístroje od popredných výrobcov hasiacej techniky.

produktov.

Viac

 • Hasiace prístroje 1 kg náplne

  Ponuka práškových hasiacich prístrojov s 1 kilogramom náplne. Prístroje sú vhodné do osobných automobilov a všade tam, kde je limitovaný priestor pre uskladnenie.

 • Hasiace prístroje 2 kg náplne

  Ponuka práškových hasiacich prístrojov s 2 kilogramami náplne. Prístroje sú vhodné do automobilov 3,5t a všade tam, kde je limitovaný priestor pre uskladnenie.

 • Hasiace prístroje 4 kg náplne

  Ponuka práškových hasiacich prístrojov so 4 kilogramami náplne. Prístroje sú vhodné na chatu, domu, garáže, automobilov do 3,5t a všade tam, kde je limitovaný priestor pre uskladnenie.

 • Hasiace prístroje 6 kg náplne

  Ponuka práškových hasiacich prístrojov so 6 kilogramami náplne. Prístroje sú vhodné do administratívnych, skladových a výrobných priestorov, autobusov, nákladných automobilov a všade tam, kde norma predpisuje práškový hasiaci prístroj.

 • Hasiace prístroje 9 kg a 12 kg náplne

  Ponuka práškových hasiacich prístrojov s 9 a 12 kilogramami náplne. Prístroje sú vhodné do administratívnych, skladových a výrobných priestorov a všade tam, kde norma predpisuje práškový hasiaci prístroj.

 • Hasiace prístroje pojazdné

  Ponuka pojazdných práškových hasiacich prístrojov. Prístroje sú vhodné do skladových a výrobných priestorov.
Copyright © 2012 Eurohas Consulting s.r.o.. Všetky práva vyhradené. Kopírovanie, opakovaná distribúcia, opakovaná publikácia alebo zmena akýchkoľvek materiálov obsiahnutých na internetovej stránke www.eurohas.com je bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora je prísne zakázané!