Novinky
04.03.2021
04.03.2021 - Pripravujeme rozšírenie portfólia hasiacich prístrojov
Počas uplynulých mesiacov sme intenzívne pracovali na získaní nových produktov, ktoré by sme mohli zaradiť do našej ponuky. Výsledkom budú prístroje p... čítať celé
03.02.2021
03.02.2021 - Ochrana proti COVID-19
Ochráňte svojich zamestnancov a zákazníkov s produktami na ochranu zdravia a bezpečnosti COVID-19. Vyberte si z produktov ako sú ochranné rúška, respi... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Firet Ecology Nitrogen 7 litrov

Jediný malý systém na potlačenie požiaru, ktorý poskytuje automatizovanú bezpečnosť v režime 24/7. Je navrhnutý na ochranu uzavretých nádob používanýc... celý popis
699,00 EUR
582,50 EUR
bez DPH
Číslo produktu:3939
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Jediný malý systém na potlačenie požiaru, ktorý poskytuje automatizovanú bezpečnosť v režime 24/7. Je navrhnutý na ochranu uzavretých nádob používaných na zber odpadového materiálu alebo pevných látok, ktoré sú požiarnym rizikom. Firet Ecology sa ľahko inštaluje a automaticky aktivuje bez potreby elektronických prvkov a nevyžaduje údržbu.


Vysoko odolná tryska Firetu je plno mechanická a slúži ako detektor požiaru. Polymér, ktorý obsahuje automaticky uvoľňuje hasivo, keď okolitá teplota dosiahne nastavenú hodnotu.


Zariadenie vďaka svojim vlastnostiam poskytuje mimoriadnu ochranu pred rizikom požiaru. Je mimoriadne robustné a bolo navrhnuté tak, aby odolalo ťažkým podmienkam (tepelný šok, mechanické údery, vibrácie atd.).


Technické údaje


Hasivo: Dusík


Kapacita nádoby: 7 litrov


Objem chráneného priestoru: 3,5 m3


Rozsah prevádzkových teplôt: -20°C – +50°C


Nominálna aktivačná teplota na tryske: cca 110 °C


Hmotnosť: 9,9 kg


Veľkosť: Φ 140 x 690 mm


Všetky modely sú k dispozícii s voliteľnou pružnou hadicou dĺžky 0,5-3 m na umiestnenie jednej alebo viacerých trysiek v určitej vzdialenosti od tlakovej nádoby. Všetky modely môžu byť vybavené tlakovým spínačom na signalizáciu a riadenie.

Tovar zaradený v kategóriách
Nezmeškajte novinky, akcie a zľavy!

               

Copyright © 2004 - 2021 Eurohas Consulting s.r.o.. Všetky práva vyhradené. Kopírovanie, opakovaná distribúcia, opakovaná publikácia alebo zmena akýchkoľvek materiálov obsiahnutých na internetovej stránke www.eurohas.com je bez súhlasu zakázané!