Novinky
07.06.2018
20.03.2019 - Máme novú webstránku!
Počas uplynulých mesiacov sme intenzívne pracovali na novom dizajne našej webstránky, aby sme vám mohli prinášať radosť a potešenie nielen v podobe na... čítať celé
19.03.2018
19.03.2019 - Tento rok bude v znamení inovácií
Počas tohto roka Vám prinesieme niekoľko noviniek. Stránky budú rozšírené o Blog, kde budeme uverejňovať aktuálne novinky o zákonoch, vyhláškach, prip... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Firet Ecology Water/Nitrogen 3 litre

Jediný malý systém na potlačenie požiaru, ktorý poskytuje automatizovanú bezpečnosť v režime 24/7. Je navrhnutý na ochranu uzavretých nádob používanýc... celý popis
530,00 EUR
441,67 EUR
bez DPH
Číslo produktu:3940
Kompletné špecifikácie

Jediný malý systém na potlačenie požiaru, ktorý poskytuje automatizovanú bezpečnosť v režime 24/7. Je navrhnutý na ochranu uzavretých nádob používaných na zber odpadového materiálu alebo pevných látok, ktoré sú požiarnym rizikom. Firet Ecology sa ľahko inštaluje a automaticky aktivuje bez potreby elektronických prvkov a nevyžaduje údržbu.


Vysoko odolná tryska Firetu je plno mechanická a slúži ako detektor požiaru. Polymér, ktorý obsahuje automaticky uvoľňuje hasivo, keď okolitá teplota dosiahne nastavenú hodnotu.


Zariadenie vďaka svojim vlastnostiam poskytuje mimoriadnu ochranu pred rizikom požiaru. Je mimoriadne robustné a bolo navrhnuté tak, aby odolalo ťažkým podmienkam (tepelný šok, mechanické údery, vibrácie atd.).


Technické údaje


Hasivo: Voda/Dusík


Kapacita nádoby: 3 litre


Objem chráneného priestoru: 4 m3


Rozsah prevádzkových teplôt: -10°C – +50°C


Nominálna aktivačná teplota na tryske: cca 110 °C


Hmotnosť: 9,9 kg


Veľkosť: Φ 140 x 690 mm


Všetky modely sú k dispozícii s voliteľnou pružnou hadicou dĺžky 0,5-3 m na umiestnenie jednej alebo viacerých trysiek v určitej vzdialenosti od tlakovej nádoby. Všetky modely môžu byť vybavené tlakovým spínačom na signalizáciu a riadenie.

Tovar zaradený v kategóriách
Nezmeškajte novinky, akcie a zľavy!
Copyright © 2004 - 2019 Eurohas Consulting s.r.o.. Všetky práva vyhradené. Kopírovanie, opakovaná distribúcia, opakovaná publikácia alebo zmena akýchkoľvek materiálov obsiahnutých na internetovej stránke www.eurohas.com je bez súhlasu zakázané!
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.