Novinky
04.03.2021
04.03.2021 - Pripravujeme rozšírenie portfólia hasiacich prístrojov
Počas uplynulých mesiacov sme intenzívne pracovali na získaní nových produktov, ktoré by sme mohli zaradiť do našej ponuky. Výsledkom budú prístroje p... čítať celé
03.02.2021
03.02.2021 - Ochrana proti COVID-19
Ochráňte svojich zamestnancov a zákazníkov s produktami na ochranu zdravia a bezpečnosti COVID-19. Vyberte si z produktov ako sú ochranné rúška, respi... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Firet Energy 5 litre

Jediný malý systém na potlačenie požiaru, ktorý poskytuje automatizovanú bezpečnosť v režime 24/7. Je navrhnutý na ochranu malých uzavretých priestoro... celý popis
790,00 EUR
658,33 EUR
bez DPH
Číslo produktu:3944
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Jediný malý systém na potlačenie požiaru, ktorý poskytuje automatizovanú bezpečnosť v režime 24/7. Je navrhnutý na ochranu malých uzavretých priestorov ako sú rozvádzače a servery v obytných a priemyselných budovách. Firet Energy sa ľahko inštaluje a automaticky aktivuje bez potreby elektronických prvkov a nevyžaduje údržbu.


Vysoko odolná tryska Firetu je plno mechanická a slúži ako detektor požiaru. Polymér, ktorý obsahuje automaticky uvoľňuje hasivo, keď okolitá teplota dosiahne nastavenú hodnotu.


Aktivuje sa sám, keď teplota dosiahne nastavenú hodnotu, uvoľňuje chladiaci plyn, vytláča kyslík a takto bráni rozvoju požiaru.Firet Energy poskytuje totálnu protipožiarnu bezpečnosť pre priemyselné a obchodné zariadenia (kancelárie, hotely, priemysel, sklady, obchody kiná atd.). Vďaka inovatívnemu riešeniu hasenia založenému na dusíku, Firet Energy účinne likviduje požiar ešte v jeho zárodku bez poškodenia Vašich cenností.


Technické údaje


Hasivo: Dusík


Kapacita nádoby: 5 litrov


Pracovný tlak: 155 bar


Objem chráneného priestoru: 2 m3


Rozsah prevádzkových teplôt: -20°C – +50°C


Nominálna aktivačná teplota na tryske: cca 110 °C


Hmotnosť: 8,1 kg


Veľkosť: Φ 140 x 511 mm


Všetky modely sú k dispozícii s voliteľnou pružnou hadicou dĺžky 0,5-3 m na umiestnenie jednej alebo viacerých trysiek v určitej vzdialenosti od tlakovej nádoby. Všetky modely môžu byť vybavené tlakovým spínačom na signalizáciu a riadenie.

Tovar zaradený v kategóriách
Nezmeškajte novinky, akcie a zľavy!

               

Copyright © 2004 - 2021 Eurohas Consulting s.r.o.. Všetky práva vyhradené. Kopírovanie, opakovaná distribúcia, opakovaná publikácia alebo zmena akýchkoľvek materiálov obsiahnutých na internetovej stránke www.eurohas.com je bez súhlasu zakázané!