Novinky
04.03.2021
04.03.2021 - Pripravujeme rozšírenie portfólia hasiacich prístrojov
Počas uplynulých mesiacov sme intenzívne pracovali na získaní nových produktov, ktoré by sme mohli zaradiť do našej ponuky. Výsledkom budú prístroje p... čítať celé
03.02.2021
03.02.2021 - Ochrana proti COVID-19
Ochráňte svojich zamestnancov a zákazníkov s produktami na ochranu zdravia a bezpečnosti COVID-19. Vyberte si z produktov ako sú ochranné rúška, respi... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Firet Vehicle 1 liter

Firet Vehicle je prvý plno automatický prevenčný systém likvidujúci požiar v jeho zárodku. Jediný malý systém na potlačenie požiaru, ktorý poskytuje a... celý popis
810,00 EUR
675,00 EUR
bez DPH
Číslo produktu:3950
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Firet Vehicle je prvý plno automatický prevenčný systém likvidujúci požiar v jeho zárodku. Jediný malý systém na potlačenie požiaru, ktorý poskytuje automatizovanú bezpečnosť v režime 24/7. Je navrhnutý na ochranu malých uzavretých priestorov ako sú motorové priestory a elektrické rozvádzače vo vozidlách, obytných prívesoch, karavanoch a mobilných domoch. Firet Vehicle sa ľahko inštaluje a automaticky aktivuje bez potreby elektronických prvkov a vyžaduje minimálnu údržbu.


Vysoko odolná tryska Firetu je plno mechanická a slúži ako detektor požiaru. Polymér, ktorý obsahuje, automaticky uvoľňuje hasivo, keď okolitá teplota dosiahne nastavenú hodnotu.


Aktivuje sa sám, keď teplota dosiahne nastavenú hodnotu, uvoľňuje chladiaci plyn, vytláča kyslík a takto bráni rozvoju požiaru.Firet Vehicle poskytuje totálnu protipožiarnu bezpečnosť pre vozidlá a prívesy. Vďaka inovatívnemu riešeniu hasenia Firet Vehicle účinne likviduje požiar ešte v jeho zárodku bez poškodenia Vašich cenností.


Technické údaje


Hasivo: HFC 125


Kapacita nádoby: 1 liter


Objem chráneného priestoru: 1,4 m3


Najvyššia teplota okolia: +65°C


Nominálna aktivačná teplota na tryske: cca +150 °C


Trieda požiaru: A, B, zariadenia pod napätím


Súčasťou dodávky je tlakový spínač na signalizáciu a uzavretie, hadice dĺžky 0,5 m a 1 meter a spojka pre montáž za stenu.

Tovar zaradený v kategóriách
Nezmeškajte novinky, akcie a zľavy!

               

Copyright © 2004 - 2021 Eurohas Consulting s.r.o.. Všetky práva vyhradené. Kopírovanie, opakovaná distribúcia, opakovaná publikácia alebo zmena akýchkoľvek materiálov obsiahnutých na internetovej stránke www.eurohas.com je bez súhlasu zakázané!