Novinky
04.03.2021
04.03.2021 - Pripravujeme rozšírenie portfólia hasiacich prístrojov
Počas uplynulých mesiacov sme intenzívne pracovali na získaní nových produktov, ktoré by sme mohli zaradiť do našej ponuky. Výsledkom budú prístroje p... čítať celé
03.02.2021
03.02.2021 - Ochrana proti COVID-19
Ochráňte svojich zamestnancov a zákazníkov s produktami na ochranu zdravia a bezpečnosti COVID-19. Vyberte si z produktov ako sú ochranné rúška, respi... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Všetko o nákupe
  3. Zmeny v objednávke
Zmeny v objednávke

Zmena fakturačných údajov

Nasledujúce zmeny bohužiaľ nevykonávame:

  • zmena fakturačných údajov z fyzickej osoby (spotrebiteľ) na právnickú osobu (podnikateľ)
  • zmena dátumu vystavenia faktúry
  • úpravy v názve tovaru

Zmena v čase a spôsobe dopravy

Zmeniť typ dopravy sa nedá. S ohľadom na hmotnosť a rozmery tovaru a skladových priestorov našich predajní, tu nie je možné ťažké a veľké veci osobne vyzdvihnúť. Preto vám tento typ dopravy pri dokončovaní objednávky nie je ponúkaný. Ak sa vám nehodí navrhnutý termín doručenia, môžete sa priamo pri dodávaní tovaru dohodnúť s dopravnou spoločnosťou na náhradnom.

Zmena platby

Akúkoľvek platbu možno zmeniť len na dobierku. Systém neumožňuje prechod napr. z platby „bankovým prevodom“ na platbu „platobnou kartou on-line“.

Kontaktujte nás

Čokoľvek potrebujete vo vašej objednávke zmeniť či zrušiť, odpoveď na otázky alebo objasniť, neváhajte nás kontaktovať.

Nezmeškajte novinky, akcie a zľavy!

               

Copyright © 2004 - 2021 Eurohas Consulting s.r.o.. Všetky práva vyhradené. Kopírovanie, opakovaná distribúcia, opakovaná publikácia alebo zmena akýchkoľvek materiálov obsiahnutých na internetovej stránke www.eurohas.com je bez súhlasu zakázané!